קניות ברודוס

האי רודוס מציע שלל מוקדי קניות עבור התיירים שבאים לטייל באי. החל מחנויות מזכרות, חנויות אוכל עם מאכלים טריים שהגיעו היישר מהמשק, כמו ריבות, דבש, לפתן פירות שמן זית ועוד. יצירות אמנות של מעצבים מקומיים, מוצרי אופנה מסורתיים לצד מודרניים וחנויות מותגים וכמובן סופרמקטים, חנויות פארמה ועוד. בחרנו עבורכם מספר חנויות מעניינות שכדאי לכם לבקר בהן במסגרת מסע הקניות באי:

My Greek Me - חנות אמנות מקומית אותנטית

My Greek Me הממוקמת בעיר העתיקה ליד ארמון קסטלו מציעה שלל יצירות אמנות מקומית. בחנות תמצאו תכשיטים, צמידים, בגדים, צעיפים, מתנות ייחודיות לגבר ולאישה, ספלי קפה, ספרים, הכל פרי עיצובם הידני של אמנים יוונים.

OhDeer.me - חנות מזכרות בהזמנה אישית

OhDeer.me זוהי חנות מזכרות בהזמנה אישית במהדורה מוגבלת כשכל העיצובים מבצעים על ידי אמנים יוווניים מקומיים. החנות ממוקמת בעיר העתיקה בסמוך למרכזי הבילוי המרכזיים.

Olive Corner - מוצרי זית בעבודת יד

בפינת הזית תמצאו אהבה וכבוד רב לעץ הזית. בישראל עץ הזית הוא עץ מוגן אבל ביוון מדובר בעץ נפוץ ופופולארי. במקום תוכלו ליהנות ממגוון מוצרים הקשורים לזית ובדגש על שמן הזית: ספלים, מטחנות, כלי עץ ועוד יצירות אמנות בעיצובים יפים פרי עבודות יד של אומנים מקומיים.

When in Greece - מזכרות ואביזרי נסיעות

When in Greece זהו מותג עיצוב מודרני בו תמצאו מגוון אביזרים ומזכרות המציגות את היופי והעושר התרבותי שביוון. כל היצירות כמובן הן פרי יצירתם של אמנים מקומיים. כל המוצרים עשויים מחומרים איכותיים והשילוב עם העיצוב הייחודי הופכים את הפריטים הללו לבעלי ערך לב, בייחודי עבור אלה שמעוניינים לנצור את חוויות הטיולים בפריטי אמנות מקומיים.

Savvas Sandals - חנות סנדלים ומוצרים מעור

יוון ידועה במוצרי העור שלה ובייחוד באופנת הסנדלים שלה. בחנות זו תמצאו שלל סנדלים איכותיים מעור, בעיקר של נשים, אך לא רק, במגוון עיצובים יפהפיים.